Tüm Haberler

Etiketler

Müzeyyen Sanlı İçin Mevlüt Okutuldu

www.tips-fb.com Gönderen AMCA 26 Eylül 2016 Pazartesi 0 yorum

   Geçtiğimiz hafta vefat eden Ahmet Sanlı'nın Annesi Müzeyyen Sanlı için köy camimiz de öğle namazı öncesi mevlüt okutuldu namaz sonrası ise bulgur pilavı ikramı yapıldı.| edit post

Minare için Toplantı Yapıldı

www.tips-fb.com Gönderen AMCA 23 Eylül 2016 Cuma 0 yorum

 Bu akşam yasin'in kahvesin de yapılacak olan minarenin şekli ve modeli için Muhtarlık halk ile istişare toplantısı yaptı.
 Yapılacak olan minarenin demirden,çift yada tek şerefeli ancak çok yüksek olmaması kararı çıktı ve muhtarlığa araştırıp en yakında başlama yetkisi verildi.


| edit post
www.tips-fb.com Gönderen AMCA 22 Eylül 2016 Perşembe 0 yorum

| edit post


 Köyümüzün üstünde bulunan su deposundan aşağıda bulunan diğer depoya ve ordanda okulun yanındaki pınara gelen,bazı bölümleri eski künt borulardan gelen ve sıklıkla patlayan tahliye hattı Muhtarlığımızın talebi üzere Sakarya su ve kanalizasyon işleri ekiplerince yeni bir tahliye hattı döşendi.
| edit post

Müzeyyen Sanlı Vefat Etti

www.tips-fb.com Gönderen AMCA 19 Eylül 2016 Pazartesi 0 yorum

    Köyümüz Hırceller sülalesinden Ahmet Sanlı'nın Annesi Müzeyyen Sanlı bugün (19 eylül 2016 pazartesi) saat 11 00 sıralarında aniden fenalaşarak vefat etti.
Cenazesi bugün ikindi namazından sonra köy camiinde kılınacak cenaze namazından sonra köy mezarlığına toprağa verilecek.

| edit post


| edit post

Bloglar Yarışıyor

Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma

Yazarlar

İsmail ÇELİKPENÇE
Erenler - Evliyalar

Son Yorumlar

Site Trafiği

Ziyaretçi Sayısı

İzleyiciler