Tüm Haberler

Etiketler

Burak Terzi nişanlandı.

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 30 Ekim 2009 Cuma 1 yorumKöyümüzden Mehmet Terzi'nin oğlu Burak Terzi nişanlanmıştır.
Çiftimizi tebrik ediyor, mutluluklar diliyoruz.

Sünnet Cemiyetinde Camide Mevlit

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 24 Ekim 2009 Cumartesi 0 yorumKöyümüzde gerçekleşen Hırcaller'in sünnet cemiyetinde, camide mevlit okundu.

Hoca ve hafızlarımız, dinleyenlere Kur'anı Kerim ve mevlit ziyafeti sundular.

Sünnet Pilavı'ndan Fotoğraflar - 2

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 23 Ekim 2009 Cuma 0 yorum

Sünnet için verilen pilava erkeklerden sonra bayanlar da katıldılar.Sünnet Pilavı'ndan Fotoğraflar - 1

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 0 yorumSünnet Cemiyetinde Pilav Verildi

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 0 yorumKöyümüzde gerçekleşen sünnet cemiyeti sonrası, Hırcaller tarafından okulun bahçesinde pilav verildi.
Havanın da güzel olması ile, cemiyete katılanlar pilavlarını açık havada yemenin zevkini yaşadılar.18 Ekim 2009 Pazar günü köyümüzde, Hırcallerin Mustafa Berber'in sünnet cemiyeti gerçekleşti.

Pirleli Rasim'in Yeri

www.tips-fb.com Gönderen İÇP 20 Ekim 2009 Salı 0 yorumPirleli Rasim, Taraklı Gölpazarı yolunun 8. kilometresinde Kayaboğazı göletine iki kilometre mesafedeki bir yere güzel bir çeşme, yanına da küçük bir mescit yaptırmıştır. Burası, Taraklı Gölpazarı arasında harika bir mola ve dinlenme yeridir. Gölet bittiğinde manzara daha da güzelleşecektir. Etrafı çam ağaçları ve ormanlarla çevrili buradaki çeşme, yörenin Mengenden sonra suyu en çok olan bir çeşmedir. Gelecekte Taraklı Geyve arasındaki soğuk su mola yerinden daha güzel bir görünüme sahip olacaktır.

Hacıaliler Köyü'nde Vefat

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 19 Ekim 2009 Pazartesi 0 yorumKomşu köyümüz Hacıaliler Köyü'nde, Yukarı Nezamlardan Mehmet Özer'in eşi, Cemalettin Özer'in annesi Hatice Özer vefat etmiştir.

Cenazesi bugün (19 Ekim 2009 Pazartesi), öğle namazından sonra kılınacak Cenaze Namazının ardından, Hacıaliler Köyü mezarlığına defnedilecektir.

Merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyoruz...

İletişim için Cemalettin Özer Ev Tel : 0 264 496 00 63

Köyümüzde Sünnet Cemiyeti

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 15 Ekim 2009 Perşembe 0 yorum


Fotoğraftakiler : Kayra Çelikpençe & İbrahim Enes Berber

18 Ekim Pazar günü köyümüzde, Berberler sülalesinden Mustafa ve Aysel Berber'in oğullarının sünnet cemiyetleri vardır.

Hakan Fidan Evlendi

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 13 Ekim 2009 Salı 0 yorumKöyümüzden Tayirlerin Ayşe Ablanın ve Taraklılı Cevizci Hacı İrfan Eniştenin oğlu Hakan Fidan ile Bolu ikametli Kaynarca'da oturan Seha kardeşimiz hayatlarını birleştirdiler.

MNG Kargo'dan Zafer Özen'e Ödül

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 0 yorum7 yıldır İstanbul'da MNG Kargo'da çalışan hemşehrimiz Zafer Özen çalıştığı firma tarafından ödüllendirildi.Fotoğraflar ve Haber : Sadullah Çolak

İstanbul Pendik Şeyhli'deki gurbetçi hemşehrilerimiz, Ekim ayı toplantılarını gerçekleştirdiler.

Rıfat Atar Ameliyat Oldu

www.tips-fb.com Gönderen İÇP 11 Ekim 2009 Pazar 4 yorum

Köyümüz Tomaşlar sülalesinden Rıfat Atar İzmit Kocaeli Ünivertisesi Hastanesinde boynundan başarılı bir ameliyat geçirmiştir. Geçmiş olsun der, kendisine Allahtan şifalar dileriz.

Biçer Ailesinin Mutlu Günü

www.tips-fb.com Gönderen Halil Yavuz 8 Ekim 2009 Perşembe 0 yorum


Köyümüz Malaslar Sülalesinden Tahsin Biçer, 04 Ekim Pazar günü yapılan düğün sonrası dünya evine girdi. Tahsin'i mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Köyümüzde yapılan diğer düğünlerden farklı olarak, düğünün bir kısmı salonda, bir kısmı da köyümüzde gerçekleştirildi.

Not : Fotoğrafları yazının devamında bulabilirsiniz...

Kayaboğazında yapılmakta olan Türkiyenin 4,. Marmara Bölgesi'nin 1. büyük göleti biterse, Gölpazarı Taraklı yolunun nereden gideceği merak edilmektedir. Edinilen bilgiye göre, yolun tamamlandığında Gölpazarı Çamtepe yol ayırımındaki dereden karşıya geçeceği, Pirlerlilerin eski sayasının ve acı suyun üstünden; Gerişlerlilerin eski harman yerinin karşısından yola ineceği beyan edilmektedir.

Akseki'nin Altındaki Virajda Trafik Kazası

www.tips-fb.com Gönderen İÇP 5 Ekim 2009 Pazartesi 0 yorum


Geyve Akseki Köyü'nün altındaki keskin virajda trafik kazası meydana geldi. 05 Ekim Pazartesi Saat 15.oo sıralarında meydana gelen trafik kazasında, boş bir kamyon, virajı alamayarak sol tarafına yan yattı. Kazada kamyon şöförü yaralandı, yol uzun süre trafiğe kapalı kaldı. Geliş ve gidiş yönünde uzun kuyruklar oluştu. Sabırsızlanan sürücüler, Akseki köyünün üstündeki mezarlıktan orman yoluna girerek ulaşımlarını sağlamaya çalıştılar.

Tahsin Biçer Evleniyor

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 1 Ekim 2009 Perşembe 1 yorum


Malaslar sülalesinden Nurettin Biçer'in torunu, merhum Nevzat Biçer'in oğlu Tahsin Biçer, 04 Ekim Pazar günü Taraklı'da kıyılacak nikah ile Hülya Hanım ile dünya evine giriyor.

Kına Gecesi, 3 Ekim Cumartesi akşamı, Taraklı Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

Mustafa Berber'i Ziyaret

www.tips-fb.com Gönderen Mustafa Çelikpençe 0 yorumKöyümüz dışında ikamet eden ve çalışan hemşehrilerimizden, Berberler sülalesinden, Bilecik ilinin Merkez Sütlük Köyü Camii İmamı Mustafa Berber'i köyünde ziyaret ettik.

Bloglar Yarışıyor

Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma

Yazarlar

İsmail ÇELİKPENÇE
Erenler - Evliyalar

Son Yorumlar

Site Trafiği

Ziyaretçi Sayısı

İzleyiciler