Tüm Haberler

Etiketler

Sanlı'lar Asker Oldu

www.tips-fb.com Gönderen AMCA 24 Mayıs 2012 Perşembe

      Köyümüz cambazlar sülalesinden Turan Sanlı'nın oğlu Mustafa Sanlı ile Amca'nın oğlu Ömer Sanlı dün (23 mayıs 2012 çarşamba) kadın erkek tüm köyün katılımı ile aktopraklık tepesinden veda eden askererimiz arabalarına binerek yola çıktılar ve ikinci veda programıda kayaboğazında yapıldı oradan ömer söğüt istikametine ,mustafa'daAdapazarı'na hareket etti.
    Askerlerimizden mustafa Sanlı'yı arkadaşları üç araba ile uğurlamaya giderek  gece 22:00 da Adapazarı'ndan Hatay İskenderun'a uğurlarken ömer sanlı'yıda ailesi arabaları ile söğüt'e götürerek birliğine teslim etti
 Askerlerimizden ayrılırken sevenleri ve yakınları ağladıkları görülürken bazıları çarşamba günü olduğu için "çarşamba'yı sel aldı" espirisi yaptıkları görüldü.
   Akçapınar sitesi olarak Askerlerimize askerlik görevlerini bitirip tekrar aramıza dönmelerini Allah'tan niyaz eder şimdiden hayırlı teskereler dileriz.
   köyümüzün güzel geleneklerinden olan bütün herkesin sarılırken bir yandan da  askerlerimizin cebine para koymasını gösteren  bir kare
Sanlı'lar Asker Oldu haberi için 0 yorum

Yorum Gönderme

Yazı ile ilgili yorumunuzu buradan girebilirsiniz.
Alttaki "Bir Kimlik Seçin" bölümünden, Adı/Url 'yi seçip isminizi girerek, yorumunuzu sahipsiz bırakmayın

Bloglar Yarışıyor

Bloglar Yarışıyor Blog Etkinliği / Ödüllü Yarışma

Yazarlar

İsmail ÇELİKPENÇE
Erenler - Evliyalar

Son Yorumlar

Site Trafiği

Ziyaretçi Sayısı

İzleyiciler